پیشتاز سریع‌تر ارزان‌تر امن‌تر

با ۲۰ سال تجربه، خدمات حمل و نقل سنگین، سبک و ترافیکی را از طریق نوآوری‌های تکنولوژیک انجام می‌دهیم

چرا پیشتاز؟

تضمین قیمت منصفانه

با استفاده از سیستم اعلام بار صوتی، ما از بین بیشتر از ۷۵۰۰۰ راننده نزدیک‌ترین ماشین به محل بارگیری و بهترین قیمت را اعلام می‌کنیم.

بارگیری از تمام شهرهای ایران

با صدور بارنامه الکترونیک و وجود زیرساخت‌های آنلاین، از هر شهر مبدا در ایران و به هر شهر مقصد، هر نوع باری را برای شما حمل خواهیم کرد.

پرداخت کرایه به نیابت از شما

پیشتاز پس از دریافت رسید تخلیه، به نیابت از مشتریان ثابت خود کرایه را به راننده پرداخت می‌کنیم.

حمل بار شما چطور انجام می‌شود؟

مراحل سفارش حمل بار در پیشتاز

01

تماس با پیشتاز

کافیست با شماره 02154675 تماس بگیرید و زمان بارگیری و مشخصات بار خود را به کارشناسان ما اعلام کنید. کارشناسان پیشتاز از این لحظه همه‌ی عملیات حمل بار شما را به عهده می‌گیرند.

02

تماس پیشتاز با شما

کارشناسان پیشتاز با اعلام بار صوتی نزدیک‌ترین راننده به محل بارگیری شما با بهترین قیمت حمل را پیدا می‌کنند و پس از گرفتن تایید شما، بارنامه الکترونیک را صادر می‌کنند. 

03

بارگیری در محل شما

راننده‌های استعلام شده و تایید شده‌ي پیشتاز با خودروی مناسب همراه با بارنامه‌ی معتبر در محل بارگیری حضور پیدا می‌کنند و پس از تحویل سالم بار شما در مقصد، کرایه‌ی ایشان تسویه می‌شود.

گسترده‌ترین تنوع خدمات را با کمترین عملیات دریافت کنید

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل ریلی

ما باور داریم که وظیفه‌ی باربری بیش از حمل بار است. باربری شریک استراتژیک کسب و کارها برای افزایش کارایی و کاهش هزینه‌های آن‌هاست.

0 +
سال سابقه
0 +
حمل بار ماهانه
0 +
واحد تولیدی همکار
1000 +
راننده فعال

نظرات مشتریان ما

۱۰ سال است که ما برای حمل بارهای خود از باربری پیشتاز کمک می‌گیریم. بیش از اینکه هزینه‌ی حمل برای ما مهم باشد، امنیت و راحتی کار با پیشتاز برای ما مهم است. و البته هیچ وقت نشده است که حتی حمل سخت‌ترین بارها برای پیشتاز ممکن نباشد و به همین دلیل پیشتاز را به همه‌ی مشتریان حمل بار از مبدا کارخانه خودمان پیشنهاد می‌کنیم.
مهندس حسن صادقی
کارخانه ماکان پوشش

همین الان سفارش دهید

"(ضروری)" indicates required fields

پیمایش به بالا